logo Bud-Rem-Stal Wyroby Hutnicze: Rury, Profile, Blachy, Kształtowniki, Pręty. http://www.bud-rem-stal.plKontakt Bud-Rem-Stal - Zamówienia
slideBud-Rem-Stal
Wyroby Hutnicze
slideBud-Rem-Stal
• kształtowniki • pręty
slideBud-Rem-Stal
• rury • blachy • profile
slideBud-Rem-Stal
Andrzej Zieliński

Kontakt • Bud-Rem-Stal


BUD-REM-STAL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Siemoń 85, 87-133 Siemoń
KRS 0000694379 • NIP 8792694814 • REGON 368221500


SIEDZIBA FIRMY
87-133 Siemoń 85

Biuro
tel. +48 56/674-32-40
fax +48 56/674-32-41
biuro@bud-rem-stal.pl

Katarzyna Zielińska
tel. 515-074-728
kzielinska@bud-rem-stal.pl
budremstal@onet.eu

Bożena Bieniek
tel. 515-108-221
bbieniek@bud-rem-stal.pl

Maciej Lamparski
tel. 781-859-000
mlamparski@bud-rem-stal.pl

Krzysztof Poznański
tel. 665-211-066
kpoznanski@bud-rem-stal.pl

Leszek Kwiatkowski
tel. 502-622-566
lkwiatkowski@bud-rem-stal.pl

Jakub Szwarczewski
tel. 502-349-098
jszwarczewski@bud-rem-stal.pl

Dział Logistyki
Ewa Lamparska
tel. 506-318-561
elamparska@bud-rem-stal.pl

Andrzej Zieliński
azielinski@bud-rem-stal.pl


ODDZIAŁ BYDGOSZCZ

Danuta Napieraj
tel. 508-092-264
dnapieraj@bud-rem-stal.pl


ODDZIAŁ SZCZECIN

ul. F.K. Druckiego-Lubeckiego 1A
71-656 Szczecin
szczecin@bud-rem-stal.pl

Agnieszka Jasińska
tel. 518-601-290
ajasinska@bud-rem-stal.pl

Kamila Golczyk
tel. 501-269-127
kgolczyk@bud-rem-stal.pl


Imię i nazwisko / Nazwa firmy

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości *

* pole wymagane
 drukuj stronę 
Copyright © 2018 www.bud-rem-stal.pl

Bud-Rem-Stal Wyroby Hutnicze: Rury, Profile, Blachy, Kształtowniki, Pręty.

O FIRMIE  |  OFERTA  |  KONTAKT  |  LOKALIZACJA
projekt strony www | maksite